Kurs Numerologii
Regresja reinkarnacyjna
Klątwy i Uroki
SZCZEGÓŁOWA OFERTA:

KARTY TAROTA
W trakcie sesji stosuję kilka rodzajów talii i rozkładów Kart, w zależności od ilości pytań i problemów.
 
ANALIZA NUMEROLOGICZNA
Szczegółowe omówienie Drogi Życia z daty urodzenia, prognoza na przyszłość, oraz aktualne wpływy jakim podlegamy. W trakcie wizyty omawiam mocne i słabe punkty charakteru. Pomyślność Losu. Podaję również daty, w których nastąpią zwroty w Życiu. Wyznaczam liczby mistrzowskie, szczególne i karmiczne, lata osobiste, czarne szczyty.
 
ANALIZA NUMEROLOGICZNA PARTNERSKA  (Potencjał Związku)
W trakcie sesji omawiam Drogę Życia obojga Partnerów, wszystkie ważne kwestie dotyczące partnerstwa i prognozę na POMYŚLNOŚĆ Związku. Słabe i mocne punkty Związku. Wyznaczam najkorzystniejszy czas na zawarcie małżeństwa i omawiam temat posiadania potomstwa. Wykonuje się ją nie tylko na relacje damsko-męskie, ale także relacje rodzice-dzieci, szef-podwładny, itp.
 
SESJA ŁĄCZONA
Jest polecana dla Osób, które mają różnorakie problemy i odnoszą się one do różnych dziedzin Życia. W czasie sesji stosuję karty Tarota, karty przemiany Osho, Analizę Numerologiczną, wsparcie Kart Anielskich, wahadełko...
 
OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE (zakładka Klątwy i Uroki)
Rytuał uwalniający od klątw, uroków, złorzeczeń, zazdrości, od obecności innych bytów w Naszej Aurze, uwalnia z toksycznych relacji, odcina niechciane więzy! Przywraca zdrowie.
Oczyszczam z trudnych energii sprawy sądowe i urzędowe, sprzedaż domów, działek, samochodów i więcej.
Oczyszczam Ludzi, zwierzęta, firmy, domy itp.  
 
TRANSFORMACJA NUMEROLOGICZNA (zakładka Transformacja)
To dodanie imienia, bądź imion PRECYZYJNIE dobranych do indywidualnych potrzeb Osoby. Pomaga to Ludziom mającym kłopoty ze sobą, zbyt słabym, albo zbyt autorytatywnym, niecierpliwym i nerwowym, gdy brak silnej woli, albo motywacji do działania. Dzieciom mającym kłopoty w szkole, bądź z rówieśnikami, nieśmiałym.

WYZNACZAM DATY
Ślubów + ocena nazwiska po mężu. Oceniam dobór imion dla nowonarodzonego Dziecka, również imion do bierzmowania. Wyznaczam daty otwarcia firm i nazwy firm, daty eventów, premier… i więcej.
 
WYZNACZENIE PODPISU I PARAFKI
To, jak się podpisujemy ma bardzo duży wpływ na Nasze Życie.
 
...i więcej.
 
 
Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług.
 
Magdalena Wójtowicz , tel.: 603 932 999