Kurs Numerologii
Regresja reinkarnacyjna
Klątwy i Uroki


TRANSFORMACJA NUMEROLOGICZNA to proces polegający na dodaniu imienia, bądź imion precyzyjnie dobranych do indywidualnych potrzeb danej Osoby tak, aby wszystkie wibracje z naszej karty numerologicznej uzupełniały się i wzajemnie wzmacniały oraz stanowiły harmonię z Drogą Życia (data urodzenia).
W przeciwnym razie przyciągamy do własnego Życie takie sytuacje, w których nasze niedobory lub nadmiary się przejawiają.
Celem Transformacji Numerologicznej jest przywrócenie spokoju, harmonii i ładu w nasze Życie, żeby wewnętrzną siłę i osobowość wykorzystać na konkretne działania, a nie na ciągłe walki z samym sobą.
W wyraźny sposób pomaga to Ludziom mającym kłopoty ze sobą lub po prostu tym, którzy "utknęli" w którymś momencie Życia.
Pomaga Ludziom zbyt słabym, albo na odwrót - zbyt autorytatywnym, niecierpliwym i nerwowym.
Pomaga Ludziom którym brak silnej woli, albo motywacji do działania. Dzieciom mającym kłopoty w szkole, bądź z rówieśnikami, zamkniętym, nieśmiałym.


Niekiedy celem TRANSFORMACJI jest wzmocnienie talentów i "zasobów" które dana Osoba posiada (np. talenty artystyczne, występy publiczne)

Każde Dziecko po przystąpieniu do bierzmowania i otrzymaniu nowego imienia, przechodzi nieświadomie transformację numerologiczną.
Niestety w ok. 90% przypadków jest to transformacja na niekorzyść...
Podobnie jest z Kobietą wychodzącą za mąż i przyjmującą nazwisko męża - rzadko ta zmiana w karcie numerologicznej jest dla Niej korzystna. Całkowitej zmianie ulegają wtedy cele i dążenia takiego Człowieka. Przed zdecydowaniem się na przyjęcie nazwiska naszego męża, powinno się skorzystać z porady numerologa.


Wybieramy Dziecku imię do chrztu intuicyjnie, bądź "po przodku", ale warto pamiętać że takie imię już na starcie wywiera na nasze Maleństwo ogromny wpływ !!!
Dlatego warto przed tak ważnymi momentami w życiu jak CHRZEST, BIERZMOWANIE, czy własny ŚLUB zasięgnąć porady NUMEROLOGA.

Wiele Kobiet na ślubie bezkrytycznie przyjmuje nazwisko męża, nie biorąc w ogóle pod uwagę, jakie ma to dla Nich skutki...

Proces TRANSFORMACJI NUMEROLOGICZNEJ wygląda tak:

 • Wykonuję dokładną analizę na podstawie daty urodzenia, oraz wibracji istniejących już imion i nazwisk (ocena czego mamy w nadmiarze, a jakich energii nam brak).
 • Precyzyjnie dobieram imię/imiona posiadające określony rodzaj energii, w zależności od potrzeb, takie które będą nas wzmacniać, harmonizować, tuszować, itp.
 • Imiona lub pseudonimy dobierane są jak do bierzmowania (nie jest to zmiana urzędowa).
  Imiona zapisane są jedynie na tzw. KARCIE TRANSFORMACJI, którą otrzymacie Państwo ode mnie.
 • Ostatni etap to tzw. praca własna.
  Polega ona głównie na powtarzaniu nowych imion i patrzeniu na Kartę Transformacji.
  Wyniki zależą od nas samych - od tego jak "pracujemy" z Kartą Transformacyjną.
  Pierwsze efekty zazwyczaj pojawiają się już po 3 do 5 dni...

WARTO "UPORZĄDKOWAĆ" SWOJE ŻYCIE.

INNE MOŻLIWOŚCI:

- Analiza dla Firm: Dobór NAZWY FIRMY (zgodny z profilem działalności) i data rejestracji (link: Dla Firm)
- Analiza Partnerska - Analiza porównawcza dat urodzenia Partnerów i ocena zgodnośći oraz harmonii pożycia, posiadania potomostwa
- Wyznaczenie Daty Ślubu - Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważna jest DATA ŚLUBU !!! Jest jak nasza DATA URODZENIA. W zależnośći jaką jest wibracją i jakie wartości w sobie zawiera, determinuje losy naszego małżeństwa.
- Podpis i parafka - Podpis, inaczej PRZEZNACZENIE- stwarza nasze Życie, parafka to skrócony podpis.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

Magda Wójtowicz, tel.: 603 932 999