Kurs Numerologii
Regresja reinkarnacyjna
Klątwy i Uroki

PŁODNOŚĆ i BEZPŁODNOŚĆ   - gdy natura nie wystarcza...
Odrzucając uwarunkowania medyczne, istnieją trzy zewnętrzne przyczyny bezpłodności:
1. Zaburzony i zablokowany obieg energii w czakrach (szczególnie czakra podstawy i sakralna).
2. Rzucone na nas klątwy, uroki, złe energie.
3. Obciążenia karmiczne.

Ad. 1.
Synchronizuję pracę czakr, zwłaszcza czakry :  podstawy i sakralnej !
Odblokowuję i przywracam właściwy obieg energii, co bardzo często utrudniało - niekiedy wręcz uniemożliwiało zajście w upragnioną ciążę i donoszenie jej!

Ad. 2.
> MYŚL JEST ENERGIĄ <   BEZPŁODNOŚĆ może być też wynikiem rzuconej KLĄTWY, UROKU (link) -  bądź ciążących nad jednym z partnerów złych energii lub obciążeń karmicznych...
Bywa że nasz poprzedni partner / partnerka w odpowiedzi na zerwanie związku rzuca  na odchodne, na pozór niegroźnie w gniewie i rozpaczy: "żeby Ci się nigdy z nikim nie udało"... -  a to często wystarczy, by mieć  KŁOPOTY w nowym związku...
OCZYSZCZAM ENERGETYCZNIE i  przywracam właściwy obieg energii w ciele. Po zabiegu OCZYSZCZANIA ENERGETYCZNEGO  - zdarza się, że nawet w ciągu  miesiąca jest możliwe zajście w upragnioną ciążę !


Ad. 3.
Czasami problem dotyczy OBCIĄŻEŃ KARMICZNYCH... niekiedy bywa tak,  że w tej  "konfiguracji", z tym partnerem  nie wychodzi... a z  innym byłoby to możliwe bez większego problemu!
Oczywiście nie namawiam Państwa do zdrady, ale...  czasem warto wcześniej  wiedzieć jak to naprawdę wygląda  -  zanim sięgniemy po np. hormony, kosztowne badania i bezskuteczne zabiegi... 
Bywa, że przyczyną bezpłodności, są śluby ubóstwa lub czystości złożone w poprzednich inkarnacjach.

  Kontakt i zapisy: tel. 603 932 999.


Ale:
Zanim ktoś z Państwa zdecyduje się np. na kurację hormonalną lub in vitro  - powinien najpierw zastanowić się, czy rzeczywiście chce dzieci, bo je kocha???  
Czy też chce tego  np. dla dowartościowania się, dla rodziny, męża, czy wreszcie dla prestiżu społecznego... A może dziecko będzie Ci potrzebne na starość...?  
Powinniśmy pamiętać, że tylko pierwszy z tych powodów jest właściwy, by starać się o potomstwo.
Wszystkie inne, zamiast do szczęścia, często  prowadzą do życiowej katastrofy. Musi być przecież jakiś powód, dla którego urodziliśmy się i / lub przyciągamy do siebie  takich partnerów.
Nie manipulujmy więc NATURĄ dopóki nie poznamy tych przyczyn.